Chcem ponúkať nehnuteľnosť na officebooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

RD s ÚR na výstavbu polyfunkčného domu na Stromovej

/ id:1722

Priamo v centre Kramárov Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok so starším rodinným domom. Atraktivita lokality Stromovej ulice, robí nehnuteľnosť zaujímavú investíciu hlavne pre podnikateľské účely. K domu je vydané ÚR s prestavbou na polyfunkčný projekt so 4 nadzemnými podlažiami s kombináciou obchodného priestoru na prízemí, officov a bytu na hornom podlaží. Zároveň je 1 podzemné podlažie navrhnuté na parkovanie až pre 7 áut a vonku ďalšie 2.

 

Pozemok:

Celková výmera pozemku je 570 m2 a zastavaná plocha dvojpodlažné starého domu je 109 m2. Výhodou je južná orientácia záhrady a teda aj výborná svetlosť budúcich priestorov a terás.

 

Navrhovaný polyfunkčný dom:

1.PP- tvoria skladové priestory s kotolňou o výmere 41m2 + je navrhnuté podzemné parkovanie so zelenou strechou pre 7 áut + 2 ďalšie parkovacie miesta pred domom.

1.NP- s výmerou 85,2 m2 tvorí obchodný priestor s výstupom na južne orientovanú terasu/ zelenú strechu, 2 WC a schodisko

2.- 3.NP- výmera každého podlažia je 105,5 m2 + terasa. Navrhnutá je alternatíva 4 kancelárie s kuchynkou WC a skladom na jedno podlažie.

4.NP- tvorí 3- izbový byt s výmerou 101,6 m2.

 

Starý dom:

Prvé nadzemné podlažie tvorí 3 izbový byt, ktorý pozostáva  zo vstupnej haly s hosťovským WC, schodiska, chodby, obývacej miestnosti, kuchyne, komory, spálne a izby. Druhé nadzemné podlažie (podkrovie) tvorí 2 izbový byt, ktorý pozostáva z chodby, kúpeľne, WC, spálne, obývacej izby s prístupom na balkón s možnosťou prestavby na 3 izbový byt. Dom je z polovice podpivničený. V pivnici sa nachádza plynový kotol. Dom je v pôvodnom stave(okrem plastových okien). K domu prináleží samostatne stojaca uzamykateľná garáž.

 

Lokalita:

Nehnuteľnosť sa nachádza v centre Kramárov na viditeľnom mieste a v bezprostrednom okolí je veľmi dobrá občianska vybavenosť . Nachádza sa tu nemocnica, lekáreň, banky ( Tatra banka, Poštová banka, VÚB, ČSOB, Prima banka), potraviny (Terno, Tesco, samoška) drogéria, reštaurácie, pizzerie, slovenská pošta, materská škola, ZŠ, vysoká škola. Výborná dopravná dostupnosť do centra mesta autom iba 5 minút ako aj MHD 10 minút zastávka MHD sa nachádza v tesnej blízkosti domu.  Ľahká dostupnosť je aj na Kamzík resp. Železnú studničku, ktoré sú ideálnym miestom na športovo- oddychové aktivity v prírode.

Mgr. David Bellay

Mgr. David Bellay

Budyšínska 36, 831 03 Bratislava

0903 999 341

bellay@gravitas.sk

Cena: 459 000 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Officebook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava III
MestoBratislava-Nové Mesto
Mestská časťKramáre
UlicaStromová

Detail

Výmera pozemku570 m2

Info

Koeficient zastavanosti90%
Podlažnosť4NP
Pripravenosť k výstavbeÚP, ÚR

Občianska vybavenosť

centrum Kramárovnemocnica
lekáreňbanky
potravinydrogéria
reštauráciepizzéria
poštamaterská škola a školy
výborná dopravná dostupnosť
do centra mesta autom iba 5 minút
zastávka MHD pri dome
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma