Chcem ponúkať nehnuteľnosť na officebooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

O Officebooku

OFFICEBOOK prevádzkuje realitno-konzultačná spoločnosť GRAVITAS a.s., ktorej snahou je prinášať na slovenský trh neustále nové trendy v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností. Cieľom moderného internetového nástroja je profesionálna prezentácia nehnuteľností našich partnerov. Internetový portál spĺňa najprísnejšie požiadavky na súčasné internetové technológie, vďaka čomu je možné zabezpečiť pre klientov čo najlepšie a najkvalitnejšie spracovanú ponuku nehnuteľností a  priblížiť sa pomocou internetových aplikácií a informácii čo najviac potenciálnym klientom.

 

Hlavnými funkciami portálu sú:

Personalizácia

- nastavenie stránky podľa potrieb užívateľa, uverejňovanie iba tých ponúk, ktoré zodpovedajú požiadavkám záujemcu, notifikácia o pridaných nehnuteľnostiach v pravidelných intervaloch, ukladanie vytipovaných nehnuteľností do Mojej ponuky, prepojenie na sociálne siete

Registrácia užívateľov

- registrácia užívateľov, nastavenie personalizácie, zľavy a benefity na služby spojené prevodom nehnuteľnosti. Bonusová karta, rozšírené reporty trhu.

Reporty trhu

- reporty trhu spracované v pravidelných kvartálnych intervaloch. Základné a rozšírené reporty pre klientov, ale aj developerov.

Prepojenie na sociálne siete

- komunikácia a zdieľanie obsahu medzi užívateľmi a priateľmi naprieč sociálnymi sieťami cez Facebook, Twitter, LinkedIn. Funkcie „AddThis“, „Share“, „Like“. Uverejňovanie nehnuteľností, článkov a reportov na stenu sociálnych sieti.  Fanúšikovská stránka portálu.

Moja ponuka

- ukladanie vytipovaných nehnuteľností do „Mojej ponuky“, práca s uloženými nehnuteľnosťami, zasielanie Mojej ponuky na email, export do PDF, kontaktujte ma ohľadom mojej ponuky (emailom, telefonicky)

NewsLetter

- pravidelný newsletter o novinkách, infomáciách a reportoch na portáli

GeoFiltering a AutoComplete vyhľadávanie

- vyhľadávanie nehnuteľností na mape podľa vybraného bodu a zadaného rádiusu vzdialenosti od tohto bodu, automatické dopĺňanie typizovaných slov pri vyhľadávaní nehnuteľností

Moderná karta nehnuteľností

- nadčasový a príjemný dizajn, textový a štruktúrovaný popis, fotogaléria, Youtube viedeá, pôdorysy, umiestnenie na mape, tlač nehnuteľností, export do PDF, pridaj do mojej ponuky, prvky sociálnych sietí.

 

Predajné miesto GRAVITAS a.s.

 

GRAVITAS a.s.

Budyšínska 36

831 03 Bratislava

0901 772 772

Rača Centrum