Chcem ponúkať nehnuteľnosť na officebooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

City Business Center III - V

/ id:619

Základné info o budove

CBC III-IV zabezpečuje maximálny komfort a variabilitu kancelárskych priestorov s možnosťou prenájmu kancelárií od 100 štvorcových metrov a svojim štandardom ide o A budovu. Projekt v sebe spája príjemné, efektívne a udržateľné pracovné prostredie s najmodernejšími technológiami. Profesionálny manažment a správa nehnuteľností zabezpečia bezproblémový chod budov, optimalizáciu nákladov na energie a služby spojených s prenájmom. Spoločné operačné stredisko pre údržbu a strážnu službu znižuje náklady na servis a personálne zabezpečenie.

 

Štandard a vybavenie projektu

Business centrá ponúkajú v parteri kompletnú vybavenosť vrátane pobočiek bánk, supermarketu BILLA a výborných stravovacích možností. Parkovanie je zabezpečené v suteréne. K dispozícii je i dostatok parkovacích miest pre návštevníkov so symbolickým poplatkom. Pôdorysne sú budovy riešené s jadrom v strede budovy, čo eliminuje priestory bez priameho denného svetla na minimum a umožňuje vysokú flexibilitu a variabilitu interiéru. V rámci štandardu nájdete všetko čo A štandard vyžaduje. Zdvojené podlahy, podhľady, osvetlenie, rozvody štruktúrovanej kabeláže, klimatizáciu a vzduchotechniku. Príjemnou výhodou sú otvárané okná a vonkajšie žalúzie na západne orientovaných priestoroch. Medzi najvýznamnejších nájomcov budovy patria Telekom, Sony, BMW, AT&T, CANON Slovakia a mnohí ďalší.

 

Údaje o projekte

Firma PERI patrila medzi hlavných dodávateľov na objekte CBC 5 a postarala sa o zabezpečenie obojstranného debnenia stien, na ktoré bol nasadený systém VARIO. Tento systém sa v kombinácii so systémom stenového debnenia TRIO použil aj na debnenie šácht. Na 15 m dlhý záber obvodových stien bol nasadený systém oporných rámov SB a debnenie VARIO pre jednostranné debnenie. Stĺpy pre nadzemné podlažia sa debnili pomocou stĺpového debnenia QUATTRO. Oválne stĺpy pod-pohľazemných podlaží sa zas debnili pomocou dvoch sád systémov SRS v kombinácii s panelmi TRIO. Pre 3. PP bolo na debnenie stropov a hlavíc nad stĺpmi nasadených 1 330 m² stropného nosníkového debnenia MULTIFLEX. Túto sadu debnenia potom realizačná firma používala aj na ostatné poschodia.

 

Lokalita a okolie

City Business Center III - V je rozšírením existujúcej zástavby business centier na Karadžičovej ulici. Poloha v rámci Bratislavského centrálneho business districtu, teda v blízkosti ulíc Plynárenská, Prievozská a končiac Karadžičovou znamená pre nájomcov množstvo výhod. Nesporným plusom je vynikajúce dopravné napojenie na diaľničný obchvat Bratislavy, blízkosť troch mostov cez Dunaj a pešia dostupnosť Starého mesta. Business centrum sa nachádza v dotyku s plánovaným najväčším developmentom v Bratislave multifunkčnom centre TWIN CITY.

 

Aktuálni klienti

Medzi najvýznamnejších nájomcov budovy patria Telekom, Sony, BMW, AT&T, CANON, Schindler, Swiss, Unilever a mnohí ďalší.

 

Náš názor

CBC ako pokračovanie úspešného projektu na Karadžičovej ulici ponúka pre klientov výbornú polohu s A štandardom priestorov od úspešného slovenského developera HB Reavis. Budovy svojou veľkosťou a dispozičným riešením podlažia s nie hlbokým modulom umožňujú mať príjemné kancelárske prostredie s dostatkom denného svetla.

Výbornú polohu okrem spoločnosti určite ocenia aj Vaši zamestnanci, ktorí budú do lokality radi a pohodlne dochádzať z celej Bratislavy. CBC je podľa nás vhodné i pre menšie firmy a tiež pre tých, ktorí si potrpia na dobrú adresu.

Ing. Martin Madleňák

Ing. Martin Madleňák

senior real estate consultant

0901 772 772

madlenak@gravitas.sk

Cena: na vyžiadanie

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Officebook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava I
MestoBratislava-Staré Mesto
Mestská časťStaré Mesto
UlicaKaradžičova

Detail

Vlastník nehnuteľnostiHB REAVIS
Názov stavbyCity Business Center III - V
Celková prenajímateľná plocha24100
Plocha typického podlažia1226
Stavnovostavba
Termín kolaudácie12/2011
Dĺžka zmluvy60
Cena za m2/mesiac12-13 Eur
Služby za m2/mesiac3,45 €/m2

Info

Flexibilita priestorovvysoká
Prirodzené vetranieÁno
PodlahyÁno
PodhľadyÁno
Kúrenie, chladenie a klimatizáciaÁno
Štrukturovaná kabelážÁno
PriečkovanieÁno
KuchynkaÁno
VýťahÁno
Kontrolovaný vstupÁno
RecepciaÁno
ParkovanieÁno
MHDÁno
StravovanieÁno

Existujúci nájomcovia

Central Business DistrictBlízkosť Starého Mesta
Dobré dopravné napojenieStravovanie v budove
BILLABanky
NotárSlužby a obchody
MHDAutobusová stanica
Eurovea

Občianska vybavenosť

MHDautobusová stanica
bízko centrumEurovea
Rača Centrum

Moja ponuka

Po pridaní jednotlivých nehnuteľnosti do mojej ponuky si ju budete môcť vyexportovať do prehľadného PDF dokumentu.

Zavrieť nápovedu
    Exportovať ponuku do PDF