Chcem ponúkať nehnuteľnosť na officebooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

City Business Center III - V

/ id:619

Základné info o budove

CBC III-IV zabezpečuje maximálny komfort a variabilitu kancelárskych priestorov s možnosťou prenájmu kancelárií od 100 štvorcových metrov a svojim štandardom ide o A budovu. Projekt v sebe spája príjemné, efektívne a udržateľné pracovné prostredie s najmodernejšími technológiami. Profesionálny manažment a správa nehnuteľností zabezpečia bezproblémový chod budov, optimalizáciu nákladov na energie a služby spojených s prenájmom. Spoločné operačné stredisko pre údržbu a strážnu službu znižuje náklady na servis a personálne zabezpečenie.

 

Štandard a vybavenie projektu

Business centrá ponúkajú v parteri kompletnú vybavenosť vrátane pobočiek bánk, supermarketu BILLA a výborných stravovacích možností. Parkovanie je zabezpečené v suteréne. K dispozícii je i dostatok parkovacích miest pre návštevníkov so symbolickým poplatkom. Pôdorysne sú budovy riešené s jadrom v strede budovy, čo eliminuje priestory bez priameho denného svetla na minimum a umožňuje vysokú flexibilitu a variabilitu interiéru. V rámci štandardu nájdete všetko čo A štandard vyžaduje. Zdvojené podlahy, podhľady, osvetlenie, rozvody štruktúrovanej kabeláže, klimatizáciu a vzduchotechniku. Príjemnou výhodou sú otvárané okná a vonkajšie žalúzie na západne orientovaných priestoroch. Medzi najvýznamnejších nájomcov budovy patria Telekom, Sony, BMW, AT&T, CANON Slovakia a mnohí ďalší.

 

Údaje o projekte

Firma PERI patrila medzi hlavných dodávateľov na objekte CBC 5 a postarala sa o zabezpečenie obojstranného debnenia stien, na ktoré bol nasadený systém VARIO. Tento systém sa v kombinácii so systémom stenového debnenia TRIO použil aj na debnenie šácht. Na 15 m dlhý záber obvodových stien bol nasadený systém oporných rámov SB a debnenie VARIO pre jednostranné debnenie. Stĺpy pre nadzemné podlažia sa debnili pomocou stĺpového debnenia QUATTRO. Oválne stĺpy pod-pohľazemných podlaží sa zas debnili pomocou dvoch sád systémov SRS v kombinácii s panelmi TRIO. Pre 3. PP bolo na debnenie stropov a hlavíc nad stĺpmi nasadených 1 330 m² stropného nosníkového debnenia MULTIFLEX. Túto sadu debnenia potom realizačná firma používala aj na ostatné poschodia.

 

Lokalita a okolie

City Business Center III - V je rozšírením existujúcej zástavby business centier na Karadžičovej ulici. Poloha v rámci Bratislavského centrálneho business districtu, teda v blízkosti ulíc Plynárenská, Prievozská a končiac Karadžičovou znamená pre nájomcov množstvo výhod. Nesporným plusom je vynikajúce dopravné napojenie na diaľničný obchvat Bratislavy, blízkosť troch mostov cez Dunaj a pešia dostupnosť Starého mesta. Business centrum sa nachádza v dotyku s plánovaným najväčším developmentom v Bratislave multifunkčnom centre TWIN CITY.

 

Aktuálni klienti

Medzi najvýznamnejších nájomcov budovy patria Telekom, Sony, BMW, AT&T, CANON, Schindler, Swiss, Unilever a mnohí ďalší.

 

Náš názor

CBC ako pokračovanie úspešného projektu na Karadžičovej ulici ponúka pre klientov výbornú polohu s A štandardom priestorov od úspešného slovenského developera HB Reavis. Budovy svojou veľkosťou a dispozičným riešením podlažia s nie hlbokým modulom umožňujú mať príjemné kancelárske prostredie s dostatkom denného svetla.

Výbornú polohu okrem spoločnosti určite ocenia aj Vaši zamestnanci, ktorí budú do lokality radi a pohodlne dochádzať z celej Bratislavy. CBC je podľa nás vhodné i pre menšie firmy a tiež pre tých, ktorí si potrpia na dobrú adresu.

Ing. Martin Madleňák

Ing. Martin Madleňák

senior real estate consultant

0901 772 772

madlenak@gravitas.sk

Cena: na vyžiadanie

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Officebook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava I
MestoBratislava-Staré Mesto
Mestská časťStaré Mesto
UlicaKaradžičova

Detail

Vlastník nehnuteľnostiHB REAVIS
Názov stavbyCity Business Center III - V
Celková prenajímateľná plocha24100
Plocha typického podlažia1226
Stavnovostavba
Termín kolaudácie12/2011
Dĺžka zmluvy60
Cena za m2/mesiac12-13 Eur
Služby za m2/mesiac3,45 €/m2

Info

Flexibilita priestorovvysoká
Prirodzené vetranieÁno
PodlahyÁno
PodhľadyÁno
Kúrenie, chladenie a klimatizáciaÁno
Štrukturovaná kabelážÁno
PriečkovanieÁno
KuchynkaÁno
VýťahÁno
Kontrolovaný vstupÁno
RecepciaÁno
ParkovanieÁno
MHDÁno
StravovanieÁno

Existujúci nájomcovia

Central Business DistrictBlízkosť Starého Mesta
Dobré dopravné napojenieStravovanie v budove
BILLABanky
NotárSlužby a obchody
MHDAutobusová stanica
Eurovea

Občianska vybavenosť

MHDautobusová stanica
bízko centrumEurovea
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma