Chcem ponúkať nehnuteľnosť na officebooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Reprezentatívne kancelárie na Panskej

/ id:528

Lokalita

Nehnuteľnosť sa nachádza v historickom centre mesta na Pansej ulici. Panská ulica je súčasťou pešej zóny a prechdáza od Mostu SNP až po Rybársku bránu, teda križovatku Panskej a Sedlárskej ulice. Ide o veľmi lukratívnu časť historického centra, v minulosti bola súčasťou hradného opevnenia Bratislavy.

 

Budova

Samostatný administratívny celok sa nachádza na druhom poschodí citlivo a kompletne rekonštruovanej historickej budovy zo 14. storočia. Pozostáva spolu zo 7 miestností plus zázemie. Zázemie tvoria 2x sociálky - jedny pre návštevy, druhé pre zamestnancov, plne vybavená kuchynka, malý sklad, miestnosť pre upratovačku.

Ide o reprezentatívne priestory, z ktorých dýcha duch času a pôsobia veľmi príjemne. Na prízemí budovy je nefajčiarska reštaurácia s kvalitnou kuchyňou. Okrem ponúkaných priestorov je v budove už len jeden nájomca a 2 byty v podkroví. Týmto je budova garantom tichého, reprezentatívneho a príjemného pracovného prostredia.

Priestory pozostávajú z dvoch pomyselne delených celkov. Delené sú úrovňou štandardu. Pradná časť, ktorá je orientovaná do Panskej ulice pozostáva z 3 veľkých miestností, kde sú na stenách precízne reštaurované historické maľby a pôsobia veľmi luxusne a nadštandardne. Druhá časť je modernejšia, na podlahe sú tu plávajúce podlahy, na stenách biela maľovka.

Do celku je možné pristupovať z dvoch vstupov, jeden je zo schodiska, druhý z pavlače, čiže je možné vytvoriť separátnu reprezentatívnu časť a druhú pre zázemie firmy. Na prízemí budovy je recepcia, kde je pre nájomcov denne prítomný správca objektu v prípade ich potreby. Túto recepciu môže prípadne výlučne využívať nájomca, nakoľko ostatní nájomcovia ju nevyužívajú prípadne je tu možné vytvoriť miesto prvého kontaktu.

Priestory sú vybavené vlastným kotlom a fan-coilami, čiže je možné samostatné regulovanie tepla aj chladu pre každú miestnosť jednotlivo. Všetky energie okrem chladu sú merané samostatne.

V podlahe sú rozvody štruktúrovanej kabeláže vyvedené do samostatného racku.

Pre potreby organizovania školení, alebo seminárov sú k dispozícii miestnosti v suteréne budovy, prípadne priestory reštaurácie, ktorá vie pre firemné akie zabezpečiť kompletný servis, čiže tým nájomca získava viacero služieb pod jednou strechou.

 

Náš názor

Priestory sú podľa nás určené pre klientov, ktorí hľadajú reprezentatívne priestory na výbornej adrese. Štandard priestorov istotne uspokojí všetkých. Nevýhodou je parkovanie, ale to je situácia takmer všetkých administratívnych budov na pešej zóne.

Ing. Martin Madleňák

Ing. Martin Madleňák

senior real estate consultant

0901 772 772

madlenak@gravitas.sk

Cena: 9,90 €

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Officebook odporúča

Lokalita

Kraj Bratislavský kraj
Okres Bratislava I
Mesto Bratislava-Staré Mesto
Mestská časť Staré Mesto
Ulica Panská

Detail

Výmera kancelárií 270
Dokončenie jednotky investorom 1
Dĺžka zmluvy 12
Cena za m2/mesiac 9,90 €/m2
Služby za m2/mesiac 2,60 €/m2

Info

Prirodzené vetranie Áno
Podlahy Áno
Kúrenie, chladenie a klimatizácia Áno
Štrukturovaná kabeláž Áno
Priečkovanie Áno
Kuchynka Áno
Recepcia Áno
MHD Áno
Stravovanie Áno
Počet miestností 7
Rača Centrum

Moja ponuka

Po pridaní jednotlivých nehnuteľnosti do mojej ponuky si ju budete môcť vyexportovať do prehľadného PDF dokumentu.

Zavrieť nápovedu
    Exportovať ponuku do PDF