Chcem ponúkať nehnuteľnosť na officebooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

AB Bojnícka

/ id:764

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory štandardu "B" v administratívnej budove Bojnícka, Bratislava - Nové Mesto. Administratívna budova sa nachádza v širšom centre Bratislavy, v oblasti známej aj ako Žabí Majer a tvorí reprezentatívny vstup do výrobnoprevádzkového areálu.

 

Štandard a vybavenie projektu :

Administratívna budova je nepodpivničený päťpodlažný členitý steno-stĺpový objekt s pôdorysom nepravidelného obdĺžnika, pozostávajúci zo železobetónových stĺpov, železobetónového skeletu a murovaných deliacich konštrukcií. Budova je rozčlenená na dvojpodlažný modul nad odbytovým priestorompäťpodlažnú administratívnu časť. Vstup do budovy je riešený vstupným vestibulom s recepčnou službou, priamo z plochy parkoviska.


Údaje o projekte :

Plocha 1.NP (prízemie), sa okrem centrálnej recepcie so zázemím, dispozične člení na veľkoplošnú kanceláriu a odbytový priestor, určený na prevádzku jedálne s možnosťou stravovania. Prístup z prízemia do vyšších podlaží zabezpečuje výťah, ktorého šachta je konštrukčne lemovaná schodiskom.

Plocha 2.NP (1.poschodie) je dispozične rozdelená podobne ako prízemie, na veľkoplošnú kanceláriu s oddelenou kuchynkou, a kanceláriu s prístupom na terasu.

Plocha 3.NP a 4.NP (2. a 3.poschodie) je tiež dispozične rozdelená na veľkoplošnú kanceláriu s oddelenou kuchynkou, a zasadaciu miestnosť s prístupom balkón.

Plocha 5.NP (4. poschodie) disponuje veľkoplošnou kanceláriou, s oddelenou kuchynkou. Na tomto podlaží sa nachádza technická miestnosť kotolne a prístup na balkón z chodby. Na každom nadzemnom podlaží sa nachádzajú priestory sociálneho zariadenia a miestnosť upratovačky.

 

Momentálne je voľných 656, 20 m2 kancelárskych priestorov.

 

Lokalita a okolie :

V areály sa okrem 3 zabehnutých výrobných prevádzok a ďalšej administratívnej budovy, slúžiacej ako kancelárie a sídlo rôznych spoločností, nachádza aj ubytovňa Žabí Majer. Situovanie administratívnej budovy je atraktívne v prvom rade dostupnosťou k širšiemu centru Bratislavy a jednoduché napojenie na bratislavský diaľničný obchvat D1. Z pomedzi centier obchodu a služieb, nachádzajúcich sa v okolí, je dôležité spomenúť Obchodné centrum Polus City Center na Vajnorskej ulici, ktoré je vzdialené len asi 7 min. cesty autom. Na už spomenutej Vajnorskej ulici vedúcej von z mesta smerom na Senec, leží hypermarket Tesco a jazero Zlaté Piesky, vzdialené 5 min.cesty autom. Zaujímavosťou je aj dostupnosť nákupného centra Avion, nachádzajúceho sa na Ivánskej ceste, vzdialené do 10 min. cesty autom a taktiež umožňuje napojenie na bratislavský diaľničný obchvat.

 

Náš názor

Administratívna budova ponúka veľmi dobrý štandard priestorov s vysokou flexibilitou pre menšie a stredné firmy za veľmi dobrých cenových podmienok. Lokalita je vhodná pre klientov, ktorí potrebujú rýchle napojenie na diaľničný obchvat.


V prípade záujmu o kancelárske priestory v tomto projekte nás neváhajte kontaktovať. Do 24 hodín pre Vás pripravíme ponuku kancelárií na mieru.

Ing. Martin Madleňák

Ing. Martin Madleňák

senior real estate consultant

0901 772 772

madlenak@gravitas.sk

Cena: na vyžiadanie

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Officebook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava III
MestoBratislava-Nové Mesto
Mestská časťNové Mesto
UlicaBojnícka

Detail

Názov stavbyAB Bojnická
Celková prenajímateľná plocha697,2
Plocha typického podlažia243,8
Výmera kancelárií17,10 - 205,20
Stavnovostavba
Zabezpečovací vkladpodla dohody
Minimálna plocha kancelárskej jednotky17,10 m2

Info

Otvárateľné oknáÁno
Prirodzené vetranieÁno
PodlahyÁno
Podlahová krytinakobercové tapety
PodhľadyÁno
Kúrenie, chladenie a klimatizáciaÁno
Štrukturovaná kabelážÁno
PriečkovanieÁno
Spoločné zasadacie miestnostiÁno
KuchynkaÁno
VýťahÁno
Bezpečnostná službaÁno
RecepciaÁno
Prístup do budovy24 hod
ParkovanieÁno
MHDÁno
StravovanieÁno

Občianska vybavenosť

MHDPolus
Shopping Palace
Rača Centrum

Moja ponuka

Po pridaní jednotlivých nehnuteľnosti do mojej ponuky si ju budete môcť vyexportovať do prehľadného PDF dokumentu.

Zavrieť nápovedu
    Exportovať ponuku do PDF