Chcem ponúkať nehnuteľnosť na officebooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
 • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
 • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Článok

V budove na Patrónke, ku ktorej má blízko Boris Kollár, vznikajú nové kancelárie

19.09.2018 15:01:34

V budove na Patrónke, ku ktorej má blízko Boris Kollár, vznikajú nové kancelárie

V bratislavskej Karlovej Vsi pribudnú v biznis zóne na Patrónke nové zmodernizované kancelárie. Renováciu 13-poschodovej administratívnej budovy má pod palcom spoločnosť Arker. Tá v projekte počíta aj s dostavaním priľahlého parkovacieho domu.

Administratívna budova dostane po obnove názov Blumenau. Investor projekt predstavuje na webe, kde ako jednu z predností uvádza blízkosť centra mesta a zároveň kvalitné dopravné napojenie na smery von z mesta.

Blumenau je situovaný na Dúbravskej ceste, v 13-poschodovej budove sídlil v minulosti štátny Infostat – Inštitút informatiky a štatistiky – a súkromné firmy. V bezprostrednom susedstve oproti sú administratívne budovy rozsiahleho komplexu Westend.

Podľa jedného z konateľov spoločnosti Arker Ľubomíra Nováka je plánované dokončenie renovácie a zároveň začatie užívania budovy od januára 2019.

Na pozemku vznikne parkovací dom

Projekt počíta s kanceláriami na ploche 5 030 štvorcových metrov. Administratívna budova je navrhnutá s výhľadmi na všetky svetové strany, čo podporuje prúdenie denného svetla do interiéru.

V dispozícii počíta investor s akustickými podhľadmi pohlcujúcimu zvuk na chodbách a v kanceláriách. Svetlá výška kancelárií bude 2,9 metra, budova bude mať otváracie okná s vnútornými žalúziami. Projekt renovácie navrhlo štúdio FVA architektov Ľubomíra Fuňu a Martina Vanka.

 

.....viac sa dozviete na https://reality.etrend.sk/komercne-nehnutelnosti/v-budove-na-patronke-ku-ktorej-ma-blizko-boris-kollar-vznikaju-nove-kancelarie.html

TAGY: kancelarske priestory, Karlova Ves, biznis zóna, Patrónka, administratívna budova
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
  Exportovať ponuku do PDF
  Moja ponuka
  Kontaktujte ma
  VILY KRAHULČIA
  • Najnovšie
  • Najčítanejšie