Chcem ponúkať nehnuteľnosť na officebooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
 • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
 • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Článok

Fresh Market ohlasuje výstavbu veže, prinesie kancelárie aj obchody

29.01.2018 15:17:07

Fresh Market ohlasuje výstavbu veže, prinesie kancelárie aj obchody

Bratislavský Fresh Market ohlasuje rozširovanie. Už na jar by v susedstve farmárskej tržnice mali začať stavať 13-podlažný vežiak, ktorý rozšíri komplex o nové obchody a predovšetkým kancelárske priestory.

Výstavba veže, ktorá by doplnila funkciu komplexu, bola naplánovaná ešte pri projektovaní novej tržnice. Aj preto je pri vstupe od Klientskeho centra ohradená časť pozemku s vybudovanými základmi. „So stavbou kancelárskej veže sme počítali už od začiatku, má aj právoplatné stavebné povolenie,“ vysvetľuje pre TREND Reality konateľ spoločnosti FreshMarket Andrej Slezko.

Posledné detaily

V uplynulých mesiacoch spoločnosť finalizovala projekt a pripravovala jeho spustenie. „Aktuálne už doťahujeme posledné detaily. S výstavbou by sme chceli začať v v priebehu marca, najneskôr apríla tohto roka,“ naznačuje A. Slezko.

Na rohu tržnice tak vyrastie 13-podlažná veža, ktorá bude prepojená priamo s Fresh Marketom. Celkovo by mala ponúknuť okolo 10-tisíc štvorcových metrov prenajímateľných plôch.

A. Slezko hovorí, že oproti podobným komplexom má výhodu. „Na prvých podlažiach nemusíme riešiť reštauráciu či kaviareň, aj preto si môžeme dovoliť štedrejšie vstupné priestory či komfortnejšie riešené sedenie pre hostí vo vstupnej hale,“ opisuje.

....viac sa dočítate na https://reality.etrend.sk/komercne-nehnutelnosti/fresh-market-ohlasuje-vystavbu-veze-prinesie-kancelarie-aj-obchody.html

TAGY: nové obchody, nové kancelárie, výstavba
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
  Exportovať ponuku do PDF
  Moja ponuka
  Kontaktujte ma
  Domy Marianka
  • Najnovšie
  • Najčítanejšie