Chcem ponúkať nehnuteľnosť na officebooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

GREEN HOUSE - Rezervácia

/ id:1689

Ponúkame na predaj kancelársky priestor  na 4.poschodí o výmere 151,94m2  a kancelársky priestor na 3.poschodí o výmere 148,74m2 v polyfunkčnom päť poschodovom objekte  s výťahom na ulici Záhradnicka v Ružinove. Kancelársky priestor sa nachádza v širšom centre Bratislavy, v objekte kde spodné podlažia slúžia ako administratívny priestor a podkrovie ako priestor bytový. Jedná sa o kompaktnú uličnú zástavbu susediacu s ďaľšími bytovými objektmi.

Vzhľadom k lokalite a funkcii objektu, je možné riešiť  v ponúkanom priestore následne zmenu účelu funkcie z nebytového priestoru na priestor bytový a tak vytvoriť na jednom podlaží dva byty (2.izb. a 3.izbový), prípadne jeden veľkoplošný byt. Miesto  profituje zo svojej polohy v dobrej nadväznosti na centrum a blízkost  komplexnej občianskej vybavenosti.


Popis objektu:

Celková výmera priestoru na 4.poschodí je 151,94m2. Pozostáva z piatich kancelárskych miestností, samostatnej kuchynky, socialneho zariadenia a priestrannej chodby. Možnou zmenou účelu z nebytového priestoru na bytový je možné vytvoriť na podlaží dve bytové jednotky a to 2-izbový byt o výmere 59m2 a 3-izbový byt  o výmere 78,5m2, prípadne vytvoriť inú dispozíciu podľa vlastnej potreby (4-izbový a 1-izbový priestor).  Celková výmera priestoru na 3. poschodí je 148,74m2 a taktiež pozostáva z piatich samostatných miestností a kuchynky, dvoch socialnych zariadení a priestrannej chodby. Priestor tohto podlažia má v tomto čase zazmluvnený nájom na dva roky. Obidve podlažia sú prístupné výťahom a samostatným schodisko zo zadnej časti domu. Pred vchodom sa nachádza plocha ktorú je možné následne riešiť ako vyhradené parkovanie.

Objekt po konštrukčnej stránke je kvalitnou murovanou  stavbou z r.2000 s drevenými oknami, deliace priečky sú z tehál, povrchy stien sú hladké omietky a v sociálnych zariadeniach keramický obklad, strop je sádrokartónový podhľad. Každá kancelária má svoju samostatnú klimatizačnú jednotku a každé podlažie svoj vlastný zdroj vykurovania (plynový kotol). Priestor je vybavený prípojkami na všetky inžinierske siete.

Cena ponúkaného nebytového priestoru je v stave štandard v cene 2.500€ za 1m2, čo činí predajnú cenu jedného celého podlažia celkom 380.000€.

 

Lokalita:

Širšie centrum Bratislavy s dobrou dostupnosťou do centra. K dispozícii je v blízkosti kompletná občianska vybavenosť a tiež napojenie na mestskou dopravou.

Ing.arch. Tatiana Hucíková

Ing.arch. Tatiana Hucíková

realitný agent

0901 771 901

hucikova@gravitas.sk

Cena: 380 000 €   2500 €/m2

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Officebook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava II
MestoBratislava-Ružinov
Mestská časťRužinov
UlicaZáhradnícka

Detail

Názov stavbyGREEN HOUSE
Plocha typického podlažia152 m2
Počet kancelárskych jednotiek5
Cena za m22500 €/m2
Termín kolaudácie11/2000
Výmera kancelárií10,5 - 25 m2

Info

Prirodzené vetranieÁno
PodhľadyÁno
Štrukturovaná kabelážÁno
PodlahyÁno
PriečkovanieÁno
KuchynkaÁno
VýťahÁno
ParkovanieÁno
MHDÁno
KlimatizáciaÁno

Ďalšie informácie

Možnosť zmeny účelu na byty

Občianska vybavenosť

komplexná občianska vybavenosťMHD
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma